Вінницька міська централізована бібліотечна система

Культурна стратегія Вінниці!

01.02.2022

Команда аналітичних Центрів «Центр стратегічного розвитку територій» та «Центр соціологічних досліджень Мелітопольського педагогічного університету» у партнерстві з Вінницькою міською радою в рамках проєкту «Eu4Culture» проводить дослідження щодо розробки нової культурної стратегії Вінницької міської територіальної громади. Мета – зберегти та розвивати традиційні культурні практики нашої громади, збільшити кількість та якість культурних продуктів, визначити нові перспективи та проєкти, які дозволять надихнути в життя громади більше різноманіття, творчості, натхнення.

«…Ми прагнемо щоб у вінничанах сформувались культурна самоідентифікація та нові ідеї, що за партисипативного і кумулятивного ефекту перетворять нашу громаду у визначний і відомий культурний центр і України, і Європи …» Нам важлива та цікава Ваша думка!

Колеги, просимо долучитись до даного опитування і відповісти на кілька питань щодо Вашого досвіду життя у Вінницькій громаді, користування культурними продуктами (установами, заходами, святами, просторами) та висловити своє бачення щодо необхідних змін і перетворень у культурному житті громади. Уважно прочитайте питання та відзначте варіанти відповідей, які збігаються з Вашою думкою або допишіть свій варіант. Анонімність гарантується! Усі дані буде використано виключно в узагальненому вигляді!