Вінницька міська централізована бібліотечна система

Абетка дорожнього руху

26.07.2018

25 липня в рамках проекту «Kids police city» на майданчику перед бібліотекою-філією №14 громадська організація «Культурний Всесвіт» спільно з закладом культури Вінницька міська централізована бібліотечна система провели захід «Абетка дорожнього руху». Мета проекту – підвищення рівня обізнаності та довіри громадян до роботи поліції, зменшення кількості правопорушень, налагодження діалогу між поліцією та громадою. Для дітей було презентовано літературу про правила дорожнього руху, проведено вікторини, ігри та практичні заняття, під час яких діти вчилися дбати про збереження  свого  життя на дорозі, але у цікавій інтерактивній формі. Під керівництвом патрульних поліцейських малеча  активно вивчала  та повторювала основи дорожнього руху, відпрацьовувала  навички безпеки перехожих та пасажирів.

Проект «Kids police city» впроваджується за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF)  Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади.

Наступна зустріч в рамках проекту «Kids police city» відбудеться 28 липня о 12 годині. Тема зустрічі «Практичний урок спільно з представниками поліції з використанням дитячого автотранспорту «Будь обережним на дорозі».