Вінницька міська централізована бібліотечна система

Безпечні літні канікули

13.08.2018

Безпечні літні канікули

4 серпня в рамках проекту «Кids police city» біля приміщення бібліотеки-філії №14 відбулися підсумки загальноміського конкурсу малюнку «Безпечні літні канікули».

Головною метою конкурсу було нагадати малечі «закон безпеки» — правила дорожнього руху; розвивати творчий потенціал у дітей; виявити та підтримати талановитих дітей. Учасниками конкурсу стали читачі міських бібліотек віком від 6 до 16 років. На конкурс було надіслано більше 100 робіт. Найкращі роботи були представлені під час ігрового турніру «Суперзнавець правил дорожнього руху». Голосували за кращі малюнки усі присутні на заході спеціальними наліпками. За результатами конкурсу було визначено наступних переможців:

1 місце зайняла користувачка бібліотеки-філії №7 Войтюк Софія

2 місце - користувачка бібліотеки-філії №12 Оленюк Анастасія

3 місце - користувачка бібліотеки-філії №14 Ряпишева Катерина.

Переможців нагородили цінними подарунками від організаторів.

Продовжився захід проведенням ігрового турніру «Суперзнавець правил дорожнього руху». Під час якого діти закріпили свої знання про правила безпечної поведінки на дорозі. Почесним гостем заходу стала координатор інноваційного фонду з питань взаємодії поліції з громадськістю Катерина Каймашнікова. Також на заході був присутній дільничний інспектор поліції ст. лейтенант Хабаза Юрій Олександрович, який познайомився з громадою та наголосив про налагодження взаємодії між поліцією та мешканцями шляхом реалізації проекту «Кids police city».

Проект «Kids police city» фінансується за підтримки Police Training Assistance Project (PTAP), Agriteam Canada Consulting Ltd.


Фотогалерея