Вінницька міська централізована бібліотечна система

Фестиваль DOCUDAYS UA

10.12.2018

У середу 12 грудня у рамках XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у центральній міській бібліотеці імені І.Бевза відбудеться показ фільму Фредеріка Вайзмена “Ex Libris: Нью-Йоркська публічна бібліотека”. 

Фільм Фредеріка Вайзмена  зазирає за лаштунки одного з найвеличніших сховищ знань у світі і показує глядачеві місце гостинності, культурного обміну і навчання. Бібліотека з її 92 філіалами по всьому Мангеттену, Бронксу та Стейтен-Айленду вбачає свою місію в тому, щоб бути ресурсом для всіх мешканців цього багатогранного і космополітичного міста. Нью-Йоркська публічна бібліотека є проявом глибоко вкоріненої американської віри у право кожного знати і бути поінформованим. Це одна з найбільш демократичних інституцій Америки — бібліотека вітає кожного. Бібліотека прагне надихати людей навчатися, розвивати знання і зміцнювати спільноти.

Крім показу відбудеться дискусія щодо функції й ролі публічних бібліотек у сучасному українському суспільстві. Обговорення трансформаційного потенціалу українських бібліотек та їхніх можливостей для локальних спільнот пройде в Центральній міській бібліотеці імені І. Бевза за адресою: м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 4.
Початок  о 10 годині.
За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном (0432) 55-32-73.

Вхід вільний!