Вінницька міська централізована бібліотечна система

Година здоров'я

13.08.2018

Година здоров’я та спорту спільно з представниками поліції «Фізична підготовка».

Щоб стати справжнім поліцейським потрібно бути фізично підготовленим. Рухова активність, як і інтелектуальний розвиток, має величезний вплив на всебічний розвиток дітей. Давно відомо, що спорт та фізична культура дисциплінує, розвиває впевненість дитини в собі. «Як дитина бігає і грається, так її здоров'я усміхається», — стверджує прислів'я. Чим більше дитина рухається, тим краще росте і розвивається. Рухливі ігри є універсальним засобом у фізичному вихованні молоді.

В рамках проекту «Kids police city» 1 серпня громадська організація «Культурний Всесвіт» спільно з патрульними провели годину здоров’я та спорту. На початку заходу діти змагались у вмінні швидко вдягнути спецодяг. А потім було створено 2 команди, і діти граючи в рухливі ігри, змагались, яка команда краща. По завершенню переможці отримали подарунки, а решта - заохочувальні призи. Задоволеними лишилися усі – і діти, і патрульні, і батьки.

Проект «Kids police city» фінансується за підтримки Police Training Assistance Project (PTAP), Agriteam Canada Consulting Ltd.


Фотогалерея