Вінницька міська централізована бібліотечна система

Книжковий осінній фестиваль "VinBookFest"

04.11.2019

1-2 листопада в новому приміщенні театру ляльок проходив четвертий книжковий фестиваль "VinBookFest". Свої книги на ньому представили 16 видавництв з різних міст України. Девіз фестивалю - "Читай!" Однойменна лаунж-зона зустрічала гостей біля входу в театр ляльок.

Для гостей фестивалю працівники бібліотечної системи представили різноманітні майстер-класи, фотозони та бібліотечні проекти "Kids police city", "Дитяча інклюзивна література" і спільний з Гете-Інститутом проект "Мова. Культура. Німеччина".

Вперше на фестивалі виокремлено дитячу програму. 1 листопада в рамках програми "Children VinBookFest" пройшли творчі зустрічі з дитячими письменниками Мариною Павленко, Ланою Ра та Оленою Рижко. Підведено підсумки щорічного конкурсу "Кращий читач літа". Увечері відбулася лялькова вистава за казкою Г. Діка "Неймовірні пригоди лісової феї Агаї та її друзів". Завершився перший день фестивалю "Химерною" вечіркою з Віктором Крупкою.

Другий день був насичений творчими зустрічами з письменниками Наталкою Доляк, Сергієм Татчиним, Іриною Федорчук, Олегом Ратніковим, Дмитром Бондаренком, Андрієм Кокотюхою. Фестиваль проведено за підтримки департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації.