Вінницька міська централізована бібліотечна система

Мистецькі вихідні 2018

13.06.2018

Вже стало гарною традицією Вінницької міської централізованої бібліотечної системи розпочинати сезон літніх канікул загальноміським інтерактивним проектом «Мистецькі вихідні», створеного для приємного, корисного, а головне, пізнавального відпочинку та творчої реалізації юних вінничан. Організатори проекту - департамент культури Вінницької міської ради та Центр концертних та фестивальних програм.

В рамках проекту протягом літа відбуватиметься майже сотня різноманітних заходів. Мистецькі майданчики проекту розташовуватимуться перед 8 бібліотеками ВМЦБС у найрізноманітніших куточках Вінниці. Заходи розпочинаються кожної суботи з 16.00 до 18.00 год. Біля бібліотек-філій № 2, 5, 6, 7, 8, 11, 12 та центральної бібліотеки для дітей та юнацтва на юних вінничан чекають рухливі та інтелектуальні ігри, цікаві майстер-класи, флеш-моби, гумористичні та спортивні конкурси, захоплюючі літературно-художні вернісажі та безліч сюрпризів. Партнерами цьогорічного сезону «Мистецьких вихідних» є торгові марки «Рудь» та «Ласунка», «Я господиня», «Попелюшка».

9 червня біля бібліотек в рамках проекту «Мистецькі вихідні» відбулись такі заходи:

- На проспекті Космонавтів біля центральної бібліотеки для дітей та юнацтва бібліотекарі провели розважальний бібліопікнік «Грай! Читай! Відпочивай!»

- Бібліотека-філія № 2, що знаходиться на Старому місті, приурочила «Мистецькі вихідні» Всесвітньому дню друзів. У заході «Ми всі друзі» взяли участь як діти, так і їхні батьки.

- А в бібліотеці-філії № 5 (вул. Д.Нечая) день пройшов під назвою «День Кола». Проводилися ігри, конкурси, в яких діти стають у коло.

- Бібліотекарі філії № 6 (вул. О.Антонова) для дітей підготували захід «Квітковий дивограй», під час якого проводились цікаві розваги, конкурси, а майстер - клас з паперопластики «Квітковий дивограй» додав літнього настрою. Також було оформлено фото-зону «Літо, квіти...» та презентована виставка літніх квітів.

- Працівники бібліотеки-філії № 7, Ткач О. В. і Мартинюк Т. Е. підготували для дітей розважально-ігрову програму «Здрастуй літо», під час якої пройшов конкурс «Тяжилівські таланти».

- Працівники бібліотеки-філії № 8 (вул. Стрілецька) провели бібліотечний wikend «Веселись, грай, книжки читай». У програмі заходу були конкурси, вікторини, рухливі ігри, майстер-клас з паперопластики.

- А на майданчику перед бібліотекою-філією № 11, яка знаходиться на Свердловському масиві, яскравими кольорами «зацвіла» «Квіткова галявина». У програмі заходу були рухливі ігри, майстер-клас з паперопластики «Квітка» та малювання «Літні мрії».

- Працівники бібліотеки –філії № 12 з вул. Київської також «Мистецькі вихідні» присвятили Всесвітньому дню друзів. Тема заходу – «Дружба єднає серця». Проводили конкурси, ігри, майстер-класи, фестиваль зачісок, виготовляли плакат «Долоньки єднання». Також діти вивчили літню співанку «День Літа».

Всі учасники «Мистецьких вихідних» отримали призи і подарунки від ТМ «Ласунка». Всього відвідало «Мистецькі вихідні» - 241 чоловік, з них 201 дітей та 16 дорослих.

Запрошуємо вінничан щосуботи з 16 до 18 години до бібліотек на проект «Мистецькі вихідні».