Вінницька міська централізована бібліотечна система

На хвилях поезії

01.12.2021

 

ПОЛОЖЕННЯ
про обласний он-лайн огляд-конкурс читців поезії німецькою мовою,
присвячений 70-річчю заснування німецького культурного центру Goethe-Institut 

Обласний он-лайн огляд-конкурс читців поезії німецькою мовою проводиться з метою популяризації проєкту «Мова. Культура. Німеччина», виявлення обдарованої молоді, яка цікавиться німецькою мовою та культурою, її залучення до заходів, які проводяться Центральною міською бібліотекою імені І. В. Бевза в рамках проєкту «Мова. Культура. Німеччина».

Умови і порядок проведення конкурсу

 1. Обласний онлайн огляд-конкурс організовується та проводиться Центральною міською бібліотекою імені І. В. Бевза в рамках проєкту «Мова. Культура. Німеччина».
 2. До участі у конкурсі запрошуються аматори художнього слова, учнівська молодь, студенти вищих навчальних закладів. Вік учасників від 15 років.
 3. Тривалість конкурсної відповіді – не більше 3 хвилин.
 4. Конкурсну відповідь виконавця журі оцінюють за такими критеріями:
 • художній рівень, виконавська майстерність;
 • оригінальність презентації твору;
 • відповідність вимови виконавця орфоепічним нормам німецької мови.
 1. Для участі в обласному онлайн огляд-конкурсі читців німецької поезії потрібно до 09.12.2021 надіслати відеороликтривалістю до 3 хвилин, в якому автор декламує поезію німецькою мовою,  на електронну адресу viddil.obsl.bevza@gmail.com
 2. Переможці та призери конкурсу нагороджуються дипломами та пам’ятними сувенірами від Goethe-InstitutUkraine. Також окремі виконавці можуть бути відзначені за авторську поезію, оригінальність виконання та цікаву інтерпретацію твору. 

Склад журі обласного онлайн огляду-конкурсу читців:

 1. Матіюк Дмитро Володимирович, старший викладач кафедри німецької філології ВДПУ ім. М. Коцюбинського;
 2. Качур Владислав Олегович, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради», призер Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у номінації «Англійська мова», фіналіст національної премії GlobalTeacherPrizeUkraine 2017.
 3. Світайло Тетяна Олександрівна, вчитель німецької мови КЗ «ВЛ № 7 ім. О. Сухомовського», призер Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» у номінації «Німецька мова».
 4. Кравець Вероніка Володимирівна, асистент кафедри німецької філології ВДПУ ім. М. Коцюбинського.
 5. Плотнікова Світлана Василівна, головний методист ЗК «Вінницька міська централізована бібліотечна система».