Вінницька міська централізована бібліотечна система

Наш Кобзар

06.03.2018

Проект «Наш Кобзар»

Світове значення творчості видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка підтверджується численними перекладами його творів. Так, поезію Т. Г. Шевченка перекладено більш ніж ста мовами світу, поміж яких японська, корейська, арабська і навіть мова есперанто. Найбільше перекладів здійснено російською, німецькою, польською, англійською мовами.

Вінницька центральна міська бібліотека імені І.Бевза представляє проект «Наш Кобзар». До дня народження видатного поета, художника Т.Г.Шевченка, за підтримки Вінницького обласного телебачення ми записали відео, в якому користувачі нашої бібліотеки декламують Великого Кобзаря турецькою, англійською, німецькою, російською, польською, французькою, білоруською, єврейською мовами. Зйомки відбувалися у центральній міській бібліотеці імені І.Бевза та у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї.

Взагалі, світове значення творчості Шевченка, просто вражає те, наскільки він популярний за кордоном у багатьох країнах світу. Його вірші надихають, дивують, зачаровують і не важливо який у тебе колір шкіри, національність,наскільки далеко живеш від України і скільки знаєш про її історію.