Вінницька міська централізована бібліотечна система

Калейдоскоп розваг

12.08.2017

От і 12 серпня працівники міських бібліотек розважали дітвору. У центральній бібліотеці для дітей та юнацтва згадували і грали в старі добрі ігри "Хустинка", "Зіпсований телефон" і "Фанти". Весело танцювали під час "Дискотеки-пятихвилинки", відгадували один одного за описами та зображали рухами загадані слова. Також дітям сподобалася гра з улюбленою бібліотекою, адже саме з цього слова вони складали слова, що заховалися "в бібліотеці": кіт, літо, білка, білет, літак...

У центральній міській бібліотеці імені І.Бевза дітей розважали гості - зразковий танцювальний колектив "Молодість" (керівник - Вікторія Чешківська-Бровчак) в рамках проекту "Творчий двір". 


Мистецькі вихідні у Вінниці

 

У бібліотеці-філії №2 провели захоплюючий День удачі «12 стільців».

Працівники бібліотеки-філії №5 разом  з дітьми ліпили з білої глини фігурки та гралися на галявині перед бібліотекою.

У бібліотеці-філії №6 презентували виставку-інсталяцію  старовинних предметів та сорочок «Сорочку мати вишила мені…». Присутні дізналися про історію української вишиванки, взяли участь у конкурсах.

Біля приміщення бібліотеки-філії №7 Вінницький естрадний оркестр «ВінБенд» продемонстрував свої численні таланти, відігравши найкращі номери.


Мистецькі вихідні у Вінниці

 

У бібліотеці-філії №8 бібліотекарі підготували та провели цікавий захід «Спортивна галактика». Діти грали у спортивні ігри, змагались у різних конкурсах.

Юні користувачі бібліотеки-філії №11 прийняли участь в майстер-класі з малювання морського пейзажу.

У бібліотеці-філії №12 діти бігали, раділи, вболівали, для них бібліотекарі  влаштували спортивне свято «Веселі старти».

На проспекті Космонавтів бібліотекарі філії №13 під час проекту «Мистецькі вихідні» разом з дітьми інсценізували казку "Зайчикова хатка», весело розважалися рухливими іграми.

Всього присутніх – 264.

Дякуємо спонсорам ТМ "Ласунка", ТМ "Караван", ТМ "Я-господиня" за подарунки.


Мистецькі вихідні у Вінниці