Вінницька міська централізована бібліотечна система

Веселі канікули

19.08.2017

Мистецькі вихідні у Вінниці

У центральній бібліотеці для дітей та юнацтва підготували ігротеку "Веселі канікули". Діти брали участь у жартівливій вікторині, естафеті "Передав-сідай", грі "Коло чесності", конкурсі "Намалюй друга", вікторині "Мандрівка у місто Небезпек", естафеті "Біг у мішках", рухливій грі "Карлики і велетні", малюнку на асфальті "Смачні дари природи".

У центральній міській бібліотеці імені І.Бевза діти виготовляли сучасну популярну іграшку - спіннер власними руками. Після чого грали у веселі рухливі ігри.

У бібліотеці-філії №2 за підтримки рекламної агенції «ПАЗЛ» влаштували масштабний майстер-клас по розфарбовуванню гіпсових фігурок.

Працівники філії №5 напередодні Дня Незалежності виготовляли разом з дітьми вітальний плакат "Вітаю мою Україну!".

Мистецькі вихідні у Вінниці

 

У бібліотеці-філії №6 відбулась зустріч з вінницькою поетесою Людмилою Качуровською. Тема зустрічі: «Квіт Подільського слова».

У бібліотеці-філії №7 провели конкурс малюнку на асфальті «День народження країни».

А бібліотекарі філії №8 провели пізнавальний захід «Цілющий вулик». Під час якого діти дізнавались про корисні властивості солодкого, духмяного меду.

У бібліотеці-філії №11 під керівництвом бібліотекарів відбувся майстер-клас з паперопластики «Кошик з фруктами».

У бібліотеці-філії №12 відбувся аншлаг з рекордною кількістю учасників проекту «Мистецькі вихідні». 53 дітей приймали участь у вікторинах, рухливих іграх та майстер-класі «Паперовий букет».

Філія №13 влаштувала на проспекті Космонавтів вечірку «Привіт, Японіє!», де знайомила усіх бажаючих з традиціями та історією країни вранішнього сонця.

Мистецькі вихідні у Вінниці

Усі присутні отримали чудові подарунки від ТМ "Ласунка", ТМ "Я - господиня" та ТМ "Караван".
Запрошуємо всіх-всіх-всіх на фінал проекту "Мистецькі вихідні" 26 серпня (субота) на Майдан Незалежності.