Вінницька міська централізована бібліотечна система

Оголошуємо першу гостю фестивалю VinBookFest

21.10.2019

\Зустріч з Мариною Павленко

1 листопада в приміщенні Вінницького обласного театру ляльок, що знаходиться за адресою Хмельницьке шосе, 7, відбудеться зустріч з письменницею, художницею і викладачкою Мариною Павленко. Народилася майбутня письменниця 1973 року на Львівщині в родині вчителів Ольги й Степана Павленків. Освіту здобула в Уманському педагогічному інституті ім. П. Тичини. Спочатку працювала вчителькою початкових класів Уманської міської гімназії. Від 2000 року викладає на кафедрі української літератури і українознавства того ж Уманського педуніверситету.

Друкує вірші і прозу від 1990 року. Відтоді вийшли друком окремі дитячі книжки: "Домовичок з палітрою", "Домовичок повертається", "Домовичок і купа проблем"; "Півтора бажання", "Миколчині історії", "Моя класнюча дівчинка" та серія книг про Русалоньку із 7-В.

Співпрацює з багатьма українськими видавництвами, зокрема вінницькою "Тезою", харківським "Ранком", тернопільським "Богданом". Була переможницею і лауреаткою низки літературних конкурсів, серед яких "Гранослов", "Смолоскип", "Коронація слова" та інші.