Вінницька міська централізована бібліотечна система

Підведення підсумків проекту Kids police city

05.09.2018

Громадська організація «Культурний Всесвіт» та заклад культури Вінницька міська централізована бібліотечна система 2 вересня підбивали підсумки проекту «Kids police city» - «На майданчику грай – правила не забувай».

Мета проекту - підвищити рівень довіри населення до правоохоронних органів та побудувати партнерство і взаємодію між поліцією і населенням шляхом облаштування дитячого поліцейського містечка.

Протягом трьох літніх місяців членами громадської організації «Культурний Всесвіт» на території бібліотеки-філії №14 було проведено 7 заходів, під час яких було сформовано та закріплено знання дітей про правила безпечної поведінки на дорозі. Представники поліції спільно з громадою проводили інтерактивні нетрадиційні форми роботи та заходи у містечку та у приміщенні бібліотеки. 

Приємним сюрпризом для мешканців мікрорайону Хутір Шевченка у цей день була концертна програма естрадного оркестру "ВінБенд". Свою творчу майстерність та гарний настрій всім дарував єдиний у нашому місті естрадний оркестр «ВінБенд» Художній керівник та диригент – Заслужений артист України Валерій Новосад.

Проект «Kids police city»  впроваджувався за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади.