Вінницька міська централізована бібліотечна система

Почути Серцем

20.10.2020

Громадська Організація "Простір Розвитку Особистості BiblioFan" спільно з закладом культури Вінницька міська централізована бібліотечна система розпочинають діяльність над проєктом «Почути Серцем».
 
«Почути Серцем» - соціальний проєкт аудіо-запису дитячих авторських казок зі збірки «Весняні Казки» дитячими голосами. «Почути Серцем» - переможець конкурсу грантів «Твори добро» за підтримки Фонд громади "Подільська громада". Збірка авторських дитячих творів та ілюстрацій «Весняні Казки» була написана та видана у рамках Літературної Академії BiblioFan. Над збіркою працювали діти-казкарята та діти-ілюстратори 9-13 років.
 
Метою проєкту “Почути серцем” є організація якісного та корисного дозвілля учнів Самгородоцька спецшкола-інтернат, що мають вади зору.
 
В результаті успішної реалізації проєкту учні спецшколи-інтернату отримають:
  • Аудіо-збірку дитячих творів “Весняні Казки”, таким чином школа поповнить власний фонд аудіо-книжок для проведення якісного дозвілля учнів.
  • Стимул до творчих проявів особистості через створення власних історій, казок, ілюстрацій, вдосконалення навичок ораторської майстерності, декламації віршів та прози.
Особливістю проєкту “Почути Серцем” є створення аудіо-збірки авторських дитячих казок як успішної взаємодії дітей-казкарят та дітей-дикторів. Реалізація проєкту “Почути Серцем” несе в собі важливу мотивуючу та об’єднуючу місію серед дітей та молоді творити добро та реалізовувати свій творчий потенціал.
 
В процесі реалізації проєкту “Почути Серцем” Громадська Організація "Простір Розвитку Особистості BiblioFan":
  • Залучить творчих та здібних дітей м.Вінниці для озвучення аудіо-збірки Проведе серію авторських майстер-класів з ораторської майстерності, роботи з голосом та інтонаціями під керівництвом Анни Вараниці.
  • Створить аудіо-збірку дитячих авторських казок на базі студії звукозапису. Попереду цікава та плідна робота. Слідкуйте за нашими публікаціями) Успіхів нам та натхнення).
 
Офіційним партнером проєкту “Почути серцем” є Заклад культури "Вінницька міська централізована бібліотечна система" на чолі з Іриною Івасюк