Вінницька міська централізована бібліотечна система

Про електронний сервіс бібліотек Goethe-Institut

24.03.2020

Щоб завжди мати доступ до нових книг та медіа незалежно від того, відкрита чи закрита бібліотека, радимо скористуватися електронним сервісом Onleihe.

Onleihe – це новий електронний сервіс світової мережі бібліотек Goethe-Institut. Цей сервіс дозволяє взяти на обмежений проміжок часу електронні книжки, електронні аудіо-книжки й електронні періодичні видання у користування. Для цього потрібно просто завантажити обрані матеріали у нашій системі Onleihe.

Необхідність повертати матеріали зникає автоматично: після завершення терміну користування ви втрачаєте доступ до матеріалів.

Через систему Onleihe ви можете одним кліком мишки взяти необхідні вам матеріали на абонемент у будь-який час - 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Безкоштовно скористатися послугами системи Onleihe можуть усі охочі.

ВАЖЛИВО
Користування медійним контентом Onleihe на пристроях з Apple та Linux можливе тільки з обмеженнями. Користування медійним контентом на пристроях Kindle неможливе. На жаль на даний момент в пристроях Apple можна користуватися лише електронними книгами у форматі ePub, користування усіма іншими видами медійного контенту неможливе через проблематику Digital Rights Management (DRM). Прохання перед реєстрацією в Onleihe впевнитись у тому, що Ваш комп’ютер - PC або Mac – відповідає необхідним технічним параметрам.

Дізнатися про мінімільні технічні умови, про те, як стати користувачем послуги Onleihe, а також отримати покрокову інструкцію для роботи можна за цим посиланням:

БІБЛІОТЕКА
ONLEIHE