Вінницька міська централізована бібліотечна система

Запрошуємо

17.07.2018

Проект «Kids police city»

 Громадська організація «Культурний Всесвіт» та заклад культури Вінницька міська централізована бібліотечна система 21 липня 2018 року презентують проект «Kids police city». Мета проекту - підвищити рівень довіри населення до правоохоронних органів та побудувати партнерство і взаємодію між поліцією і населенням шляхом облаштування дитячого поліцейського містечка.

Проект впроваджується за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF)  Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг ЛТД» за фінансової підтримки уряду Канади.

Офіційне відкриття проекту «Kids police city» розпочнеться спільно з представниками поліції з екскурсії по містечку та проведення конкурсно-пізнавальної програми «Зелений вогник». Під час презентації проекту діти разом з батьками зможуть активно долучитися до ігрового містечка – автотрека та матимуть змогу познайомитися з професією поліцейського. Співпраця бібліотеки та поліції охопить родини з дітьми, які зможуть дізнатись про цікаві аспекти роботи патрульного, вивчати правила дорожнього руху, поведінки у суспільстві.

 В програмі:

-        знайомство з дитячим ігровим містечком;

-        зустріч з представниками патрульної поліції;

-        конкурсно-пізнавальна програма «Зелений вогник»

-        яскрава фото-зона;

-        музичні вітання від користувачів бібліотеки;

-        подарунки та сувеніри.

Чекаємо Вас за адресою: м.Вінниця, вул.М.Вовчка, 39 (Хутір Шевченка) – бібліотека-філія №14. Початок о 12 годині.