Вінницька міська централізована бібліотечна система

Велика бо користь буває людині од учення книжного

08.10.2018

30 вересня в Україні традиційно відзначають Всеукраїнський день бібліотек, що свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

Саме напередодні цього свята, 28 вересня  у центральній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулися урочистості з нагоди відзначення  Всеукраїнського Дня бібліотек. З вітальними словами до бібліотекарів звернулись перший заступник директора Департаменту культури Вінницької міської ради Дернова Ольга Миколаївна, голова Вінницької обласної організації профспілки працівників культури Побережна Тетяна Іванівна, голова громадської організації «Гармонія» Нецкіна Людмила Вікторівна.

За сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок кращих працівників централізованої бібліотечної системи нагородили відзнаками та преміями.

А далі свято продовжилось презентацією проекту «Бібліотека здатна дивувати», який втілювався  в рамках  конкурсу проектів «Бюджет громадських ініціатив».  Автор проекту – заступник директора по роботі з дітьми Козловська Світлана Миколаївна.

Усі присутні мали змогу відвідати міні-музей іграшки, «Бібліокінозал» у форматі 3-D; та зробити світлини біля скульптури «Книжка».

Організатори також приготували  різноманітні локації для дітей та їхніх батьків:  проект «Дитяча інклюзивна література» та «Kids police city»; фотозони та майстер-класи.