Вінницька міська централізована бібліотечна система

Відкрита книга

На базі ЦБС створена благодійна організація «Відкрита книга», головною метою якої є – залучення коштів недержавних джерел для зміцнення матеріально-технічної бази структурних підрозділів ЦБС.

У 2011-2012 рр. БФ «Відкрита книга» започаткував декілька конкурсів: «Читання - робота душі та розуму", «Книга - запорука вічності", «Бібліотека для всіх». яку організували та провели працівники бібліотек ВМ ЦБС спільно з БО "Відкрита книга», метою яких є удосконалення бібліотечного обслуговування жителів міської громади у відповідності з сучасними вимогами , запитами та потребами користувачів.

Акції передбачали запровадження в практику діяльності бібліотек-філій ЦБС інновації, креативні ідеї, нові форми та методи роботи для створення позитивного іміджу бібліотеки, залучення нових користувачів; виявити ініціативних, творчих спеціалістів, які спроможні як віднайти нові, нетрадиційні шляхи розвитку бібліотечної галузі в місті, так і впроваджувати інновації в життя;забезпечити відкритий доступ до інформації широкому колу користувачів.