Національний тиждень читання. Тиждень поезії 2024

18 березня в рамках проекту «Під спалахи сирен та блискавиць» ми успішно розпочали «Національний тиждень читання. Тиждень поезії» (16.03-24.03) разом з вінницькою талановитою молоддю Тетяною Шкурак та Олександром Раком у КЗ “Вінницький ліцей №33”.

Організатори та учасники завітали до навчального закладу, адже саме діти — це наше майбутнє, наша надія і наша опора. Саме діти так гостро і щиро реагують на всі теперішні події.

45 хвилин уроку — найкраща можливість сконцентруватися на головній проблематиці нашого часу і донести свої думки до старшокласників.

Учням 10-А класу було представлено кращу добірку сучасної української поезії — вірші Сергія Жадана, Марини Пономаренко, Артема Полежаки, Катерини Калитко, Василя Махно тощо.

Тетяна Шкурак зачитала декілька авторських творів з лейтмотивом у темі «дім». Олександр Рак виконав під музичний супровід написані ним мотивуючі молодіжні пісні. Приємно, що наші вінницькі таланти так тонко відчувають сучасне становище країни і з радістю ідуть популяризувати українське слово для молодших поколінь.

докладнішедокладніше