Буктрейлери

Повість “Дорогою ціною” Михайла Коцюбинського зображує героїко-романтичну історію двох закоханих. Соломію, яка любила Остапа, пан видав заміж за старого фурмана, а бунтівника Остапа грозився віддати у солдати. Закохані відважуються тікати на вільні землі…

“Ті, що співають у терні” австралійської письменниці Коллін Мак-Каллоу – перлина світової романтичної прози… Єдина дівчинка у багатодітній родині працьовитих австралійських фермерів, Меґґі змалечку почувається зайвою. Лише одна людина щиро співчуває її дитячим бідам – католицький священник Ральф де Брікассар. У самотньому дівочому серці оселяється любов, здатна кинути виклик самим небесам. Як маленька пташина, що співає у терні свою першу й останню пісню, Меґґі нестиме своє кохання до Ральфа крізь життя, страждання, розлуки і втрати. Вкраде у Бога найдорожче. І зазнає поразки, коли її суперниками стануть не чернечі обітниці й самозречення, а людські амбіції й марнославство. Та від троянд залишається попіл, пташиний спів стихає – лише кохання продовжує жити…

“Марія Примаченко” Марічки Рубан – це книжка про любов. Любов до рідної землі, мистецтва, життя. Про незламний дух і неперевершений талант. Це не просто біографія відомої української художниці, а повчальна історія про людину, яка б ще з дитинства могла морально зламатися. Адже людям із обмеженими можливостями й так непросто живеться, годі вже казати про початок двадцятого століття, та ще й сільську місцевість! Життя Марії Примаченко – мотиваційна історія про те, як важливо мати свій стиль у будь-якій справі та ніколи не зраджувати йому; що самого лише таланту недостатньо для успіху. Слава й визнання дістаються важкою працею. Та коли справді цього хотіти, систематично працювати, не відступатися від поставленої мети — все здійсниться. Немов за помахом чарівної палички, а чи пензля…

Автор романа “Доки смерть не розлучить нас” Юрко Вовк – талановитий сучасний прозаїк і документаліст. Працював у районних, обласних, республіканських газетах в Україні та за її межами. В час біди повернувся з-за кордону в Україну, щоб стати ліквідатором аварії на ЧАЕС і написати свою першу документальну повість “Попіл Чорнобиля”. В його творах звучить любов до рідного краю, відчуття належності до давнього роду поліських знахарів і травників Вовків. Ще одну таємницю своєї родини він розкриє, відвідавши у далекій Америці дядька і його родину. Події, пам’ять про які довгі десятиріччя намагалися поховати в архівах, і доля українців, які опинились далеко від Батьківщини, Юрко Вовк поклав в основу роману “Доки смерть не розлучить нас”

У центрі поеми Дж. Г. Байрона – розповідь Івана Мазепи після поразки під Полтавою своєї історії Карлу XII. Головна подія поеми – покарання юного Мазепи, пажа польського короля Яна II Казимира, за гаданий зв’язок з юною дружиною графа Фальбовського Терезою. У покарання Мазепу оголеним прив’язують до спини коня, якого відпускають у дикий степ. Після нападу зграї вовків, у лісі, Мазепа заледве залишився в живих. Згодом, кінь приносить напівмертвого Мазепу в степи України, де його кінь помирає, а його самого знаходять місцеві селяни-українці. Завдяки своїм непересічним здібностям та таланту, Мазепа врешті-решт стає гетьманом…

докладнішедокладніше