Презентація книг Тетяни Олійник

22 червня у Бібліотека-філія 11 ВМ ЦБС відбулася презентація книг молодої дослідниці, активістки Жіночого товариства імені Ольги Басараб та Олени Теліги, журналістки, історикині, студентки Київського національного університету імені Тараса Шевченка – Тетяни Олійник.

Говорили про наше минуле та сьогодення, нелегкий шлях визвольної боротьби нашого народу, лицарів, які з вірою дивилися у майбуття та віддавали свої юні життя заради вільної України. Роздумовували про важливість засвоєння уроків, яким нас навчає історія, і як їх ігнорування змушує знову і знову проходити складне навчання життям, яке ми бачимо і відчуваємо сьогодні.

Пані Тетяна познайомила присутніх із своїми книгами «Формула української перемоги» та «Ним усі захоплювалися: спогади зв’язкових УПА про Романа Шухевича», розповіла про історію їх написання, філософський зміст ілюстрацій обох праць, які створила талановита художниця Поліни Іващенко.

Також на захід завітав голова вінницького осередку ОУН Владислав Ільницький, який наголосив на важливості для сьогодення просвітницької діяльності в історичній та культурній сферах, їх значення для формування підростаючого покоління та розвитку свідомого громадянського суспільства.

докладнішедокладніше