Протуберанці світла

18 травня в Бібліотека-філія 13 ВМ ЦБС відбулася презентація першої збірки Оленки Сонце, що народилася з назвою «Протуберанці світла». Такі заходи проводяться у нашій бібліотеці з метою популяризації літератури письменників та поетів рідного краю — Вінниччини. На заході були присутні друзі, однодумці: поети, музиканти, творчі люди.

Авторка розповіла про ідею та історію створення власної збірки. Книга наповнена віршами патріотичної, народознавчої тематики, пейзажними описами, також присутня тема любові до рідного краю, і, звісно, віршами, покладеними на музику, що стали піснями.

У програмі презентації слухали ті самі пісні у виконанні авторки, музику до яких Оленка пише сама. Також для присутніх співали гості заходу, друзі Оленки Сонце, учасники клубу “Поезія Незламних” — Вероніка Остапчук, Олександр Рак, Олександра Довгань.

Цікавою була розповідь про життєвий шлях авторки. А саму книгу гармонійно доповнили світлини з особистих архівів.

Оленка Сонце є учасницею багатьох поетичних проектів. Зокрема поетичного клубу «Поезія незламних», створеного на базі бібліотеки-філії №13. Тому і сьогоднішня презентація проведена в рамках цього клубу. На завершення заходу присутні щиро привітали поетесу з народженням першої збірки та мали нагоду придбати книгу.

докладнішедокладніше