4 червня у бібліотеці-філії №19 відбувся творчий конкурс малюнків “Улюблені персонажі оживають”. Юні читачі із захопленням малювали своїх улюблених книжкових героїв, наділяючи їх яскравими рисами та власними фантазіями. На папері оживали сміливі, добрі, веселі й казкові персонажі, знайомі дітям зі сторінок улюблених книг.
Кожен малюнок став справжньою історією, у якій герої ніби сходили зі сторінок книжок і починали жити власним життям. Творча атмосфера, гарний настрій та любов до читання допомогли учасникам створити чудові роботи й цікаво провести час у бібліотеці.
Захід подарував дітям радість творчості, нові враження та ще раз довів, що книга здатна оживати в уяві кожного читача. 📚🎨✨



