Інформація для авторів

Шанивний(а) авторе!

Щиро запрошуємо Вас взяти участь у Х ювілейному фестивалі «VinBookFest», який відбудеться 9–10 вересня 2023 року у місті Вінниця на Європейській площі.  

З метою популяризації нової сучасної української книги, виховання культури читання, у рамках фестивалю організовується локація – літературний плац «Натхненні! Сильні! Незалежні!» для місцевих письменників та поетів. На даній локації автори зможуть здійснити презентацію або ж продаж нових книг, які були видані у 2022-2023 р.р. А також виступити у рамках творчого проєкту «Під спалахи сирен та блискавиць».

Умови участі:

1. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму, яку можна знайти за посиланням Інформація для авторів

Участь у фестивалі  безкоштовно. Проте, в обов’язковому порядку  здійснюється збір коштів на підтримку та реабілітацію військових поранених, які перебувають у медичних закладах нашого міста.

Сума благодійного внеску визначається самостійно.

Для перерахування коштів, будь ласка, скористайтесь наступним QR-кодом. Він дозволяє зручно та безпечно здійснити платіж.

2. Автор зобов’язується передати по одному примірнику своєї книги у фонд ЗК ВМЦБС та на формування бібліотеки для військових.

3. Організатори фестивалю надають місце для презентації, автограф-сесії, включають у програму виступів.

4. Організатори проводять рекламну кампанію фестивалю у ЗМІ та соціальних мережах, що допоможе залучити більше уваги до події. 

5. З метою забезпечення безпеки, організатори передбачають наявність місць для укриття під час сигналу «Повітряна тривога». 

6. Для отримання додаткової інформації щодо участі, розміщення та зустрічі, необхідно звертатися до координатора фестивалю

Тетяни КОВТУН – (097) 257 07 52

 
Для отримання більш детальної інформації та вирішення будь-яких питань, пов’язаних з участю у фестивалі “VinBookFest”звертайтеся до організаторів. 

докладнішедокладніше