21 червня в бібліотеці-філії №17 в рамках проєкту “Книжкове літо: читаємо, мандруємо, мріємо!” проведено квест “Знайди вихід із книжкової пастки.” Учасники поринули у світ загадок, таємниць і несподіваних випробувань. Щоб успішно пройти всі етапи гри, командам довелося проявити уважність, кмітливість та вміння працювати разом. 🕵️♀️🧩 Гравці шукали замасковані схованки серед книжкових полиць та бібліотечного інтер’єру, розгадували цікаві завдання й крок за кроком наближалися до омріяного виходу. Напруга зростала з кожною хвилиною, але всі команди блискуче впоралися із завданням та знайшли правильний шлях буквально за кілька хвилин до завершення відведеного часу. ⏳✨ Захід подарував учасникам море позитивних емоцій, справжній азарт пошуку, радість від кожної розгаданої загадки та чудову нагоду весело й цікаво провести вихідний день у бібліотеці. 📖😊







