Буктрейлери на воєнну тематику

Віктор Франкл, автор книжки “Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі”, – всесвітньо відомий психіатр, психотерапевт, філософ. 1942 року він потрапив до концтабору, де на нього чекали голод, приниження, хвороби, постійна загроза життю. Аналізуючи свою поведінку та поведінку інших в’язнів, Франкл віднайшов стратегії, що утримують людину над прірвою, захищають розум від божевілля та надають сенс життю. Свій жахливий досвід виживання він описав у книжці, яка допомогла мільйонам людей віднайти себе та змінити життя. Віктор Франкл доводить, що тільки-но людина знаходить сенс свого існування, вона отримує сили, щоб здолати будь-які випробування. Поради людини, яка зазнала нелюдських випробувань, варті того, щоб бути почутими…

“Після Криму” Світлани Поваляєвої – збірка глибокої і пронизливої поезії, в якій мотиви війни, плинності часу, пам’яті, батьківщини тісно переплітаються із темою любові

“Мої вимушені канікули” Катерини Єгорушкіної змальовує щемливу, пронизливу історію дівчини Віри… Ще десь тиждень потому Віра поверталася з мамою зі школи й голосно сміялися, а сьогодні – повномасштабна війна. І доводиться усій родині спускатися раз за разом до підвалу власної багатоповерхівки, аби заховатися від обстрілів. час отримувати нові, необхідні в нинішніх умовах знання. Час приживатися до нових умов, звикати до нових умов реальності. Як не вистачає води – треба топити сніг. А коли пересихає горло – то треба дихати глибше. А якщо холодно – зігріватися піснею. І взагалі – цінувати маленькі миттєвості нашого життя. А як зникає зв’язок із близькою людиною? Що ж, залишається тільки віра – віра в те, що з ними все в порядку…

“Тільки не пиши мені про війну” – дебютна книга Павла Вишебаби. Своїми віршами він привернув давно небачену увагу до української поезії: декламація автора набирає мільйони переглядів у соцмережах, про вихід нових текстів пишуть у ЗМІ, вірші Вишебаби читають у прайм-тайм на центральних телеканалах, їх кладуть на музику та озвучують на проукраїнских мітингах по всьому світу різними мовами. Для багатьох ці тексти стали літописом почуттів українців у режимі онлайн, а Вишебаба – поетичним голосом часу

Роман “Цуцик” Віталія Запека до болі правдивий, бо автор вже п’ять років захищає Україну – три з них воював в АТО, а від початку повномасштабного російського вторгнення в 116-й бригаді тероборони. Але на відміну від “окопної” прози, це перший антивоєнний роман про події на Сході. Добра і зворушлива історія, пронизана правдивими емоціями. Недовірливе щеня шукає свою Людину. Йому не відомі складні абстрактні поняття, якими люди зазвичай виправдовують розпочаті ними війни, але воно розуміє, що таке дружба, доброта й самопожертва…

У збірці оповідань відомого українського журналіста й письменника йдеться про війну, яка несподівано прийшла в Україну і змінила життя й свідомість мільйонів людей. Герої оповідань пов’язані складним павутинням особистих стосунків одне з одним і з автором. Вони разом з усією країною крокують дорогою змін – від застою до революції, від Майдану до війни. Історії, які трапляються з героями, видаються неймовірними, але це нова реальність, у якій треба навчитися виживати…

докладнішедокладніше