ГО “Культурний Всесвіт”

  1. Назва інституту громадянського суспільства та організаційно-правова форма. Громадська організація «Культурний Всесвіт» 
  2. Дата створення інституту громадянського суспільства. 06.05.2014 р.
  3. Мета та основні напрямки діяльності інституту громадянського суспільства відповідно до Статуту (Положення).

Мета Організації – здійснення діяльності, спрямованої на задоволення та захист законних соціальних, творчих, духовних та інших спільних інтересів своїх членів, сприяння професійної, суспільної, освітньої та наукової діяльності обізнаності населення.

Напрями діяльності:

розвиток системи пропаганди і популяризації книги;

  • учать у грантах та програмах, в тому числі міжнародних;
  • розповсюдження інформації про діяльність Організації;
  • сприяння ефективній діяльності членів Організації з виконання статутних завдань;
  • захист інтересів членів Організації у відносинах з органами державної влади, посадовими особами, громадськими організаціями, всіма третіми особами.
  1. Досвід виконання програм (реалізації проектів, заходів) впродовж останніх років за рахунок бюджетних коштів та/або інших джерел фінансування:
Назва проекту(програми,заходу)Сума фінансової підтримки, грн.Джерела фінансуванняПеріод виконанняКороткий опис(3-4 речення) програми/проекту/заходу
«Побачте нас»17197 грн.БФ «Подільська громада» – Аукціон проектів2016Створення безбар’єрного середовища на базі центральної міської бібліотеки ім.Бевза та забезпеченнявільного доступу незрячих та слабозорих людей до об’єктівсоціальної інфраструктури. Закуплено 26 примірників книг шрифтом Брайля, записано 20 аудіокниг, закуплено спеціалізовану комп’ютерну програму для слабозорих.
«Kids police city»84024,20 грн.Інноваційний Фонд з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF)  Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади».2018Підвищення рівня довіри населення до правоохоронних органів та побудувати партнерство і взаємодію між поліцією і громадою шляхом облаштування дитячого поліцейського містечка на базі бібліотеки-філії №14. Створено автотрек, встановлено дорожні розмітки, зелені газони, дорожні знаки, світлофор. Придбано дитячий транспорт: самокати, велосипеди, електромобілі, спеціальна література.Проведено 7 масових заходів спільно з представниками поліції.
Дитяча інклюзивна література як дієвий інструмент формування сприятливого простору в сфері освіти93800 грн.Вінницька міська рада2018Застосування і популяризація дитячої інклюзивної літератури, як дієвого інструмента для виховання толерантності та протидії булінгу в освітньо-виховному процесі  шляхом проведення циклу просвітницьких заходів для учнів і вчителів початкових класів у школах міста Вінниці.
Фестиваль «VinBookFest»50000 грн.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації2019Сприяння культурному розвитку міста, відродження ролі книги у розвитку суспільства через популяризацію вітчизняної книговидавничої продукції, залучення молоді до вирішення важливих соціально-значимих проблем, привернути увагу громадськості до проблеми читання, формувати в жителів регіону потреби в читанні книг.
«Стань помітним»26290 грн.БФ «Подільська громада» – Аукціон проектів2019Організувати майстерню флікерів та провести просвітницькі заходи з метою популяризації безпекової практики – носити світловідбивачі, аби посилювати свою видимість для водіїв у темряві.
«Дитяча інклюзивна література як дієвий інструмент для Нової української школи»37800 грн.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації2019Проведення уроків особливої літератури, майстер-класів та виховних годин із застосуванням інтерактивних методик та спільної творчої діяльності.
Фестиваль «VinBookFest»47000 грн.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації2020Популяризація культури та читання, збільшення кількості відвідувачів у бібліотеках та книгарнях.
Фестиваль «VinBookFest»47000 грн.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації2021Фестиваль «VinBookFest» – це місце зустрічі видавців, книгорозповсюджувачів, письменників і читачів. Фестиваль вміщує книжковий ярмарок, програму заходів і проєктів, та спрямований на популяризацію читання, естетичне виховання, розвиток літератури для мешканців Вінницької міської територіальної громади.

Статут

докладнішедокладніше