Інформація для видавців

Шановний видавцю!

Щиро запрошуємо Вас взяти участь у Х ювілейному фестивалі «VinBookFest», який відбудеться 9–10 вересня 2023 року у місті Вінниця на Європейській площі.

З метою стимулювання розвитку книговидавничої справи та книгорозповсюдження, популяризації нової сучасної української книги, виховання культури читання, у рамках фестивалю відбудеться традиційна виставка-продаж книг від місцевих та українських видавництв «Книжковий аванпост».

Умови участі у виставці-продажі книг:
  1. Для участі у фестивалі необхідно заповнити реєстраційну форму, яку можна знайти за посиланням Інформація для видавців.
  2. Участь у фестивалі є безкоштовною. Проте, в обов’язковому порядку здійснюється збір коштів на підтримку та реабілітацію військових поранених, які перебувають у медичних закладах нашого міста.  Сума благодійного внеску визначається самостійно. Для перерахування коштів, будь ласка, скористайтесь наступним QR-кодом. Він дозволяє зручно та безпечно здійснити платіж.
  3. Кожне видавництво зобов’язане передати книги до фонду ЗК ВМЦБС та на формування бібліотеки для військових.
  4. Організатори фестивалю надають місце для розміщення виставкових книг та необхідне обладнання (столи, стільці, стелажі та намети). Буде забезпечений доступ до електричної мережі за потреби.
  5. Організатори проводять рекламну кампанію фестивалю у ЗМІ та соціальних мережах, що допоможе залучити більше уваги до події.
  6. З метою забезпечення безпеки, організатори передбачають наявність місць для укриття під час сигналу «Повітряна тривога». Виставкові книги під час сигналу залишатимуться в наметах, які будуть обгорнуті плівкою, або ж видавці зможуть забрати їх у безпечне місце.
  7. Бронювання місць у готелі здійснюється самостійно.
  8. Для отримання більш детальної інформації та вирішення будь-яких питань, пов’язаних з участю у фестивалі «VinBookFest» звертайтеся до організаторів.

Координатори фестивалю:

Олеся ШЕВЧУК – (096) 417 28 13

Ірина ЄЛІНА – (067)357 95 56 

З повагою – Оргкомітет

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 4; поштова скринька

докладнішедокладніше