Життя з ароматом книг та присмаком полину

Сьогоднішня дата стала не лише початком фінального місяця весни, а й днем виходу у світ третьої книги Віри Гранатової під назвою “Життя з ароматом книг та присмаком полину”. І хоч нині авторка презентувала читачам вже не поезію (як було раніше), а прозу – та захід видався не менш хвилюючим і цікавим.

На важливу подію до Бібліотека-філія 13 ВМ ЦБС завітали друзі та знайомі аби розділити цю радісну мить. Серед запрошених — вінницькі митці, поети і письменники, колеги, друзі, рідні та однодумці авторки.

Тож, презентуючи збірку прозових оповідань, Віра Гранатова поволі ділилась власними спогадами, історями з дитинства. Привідкривала завісу особистого.

Між авторськими читаннями пролунали музичні дарунки від друзів бібліотеки: Тетяна Скомаровська виконала пісні на вірші Віри Гранатової та Галини Рибачук-Прач, Ствітлана Таратута співала особисто перекладене з івриту, а Олександр Рак презентував пісню на власні вірші.

На завершення творчої зустрічі, не закінчувалась черга із бажаючих висловити свої слова привітання на адресу винуватиці свята. Зала бібліотеки була, як завжди, переповнена не лише сонцем, а й світлом людських натхненних душ.

Кошти, виручені за книги (2500 грн) Віра Гранатова передала представницям волонтерського цеху “Тетріс” — Тетяні Скомаровській та Ларисі Сичко.

А завершили захід словами вдячності нашим захисникам, які бережуть спокій всіх українців та дарують можливість спокійно жити життя.

Щиро дякуємо за світлини доброму другові вінницької творчої спільноти — Михайлу Михайлову.

докладнішедокладніше